اجرای آنلاین دستورات متلب

در صورتی که شما هم از جمله افرادی هستید که زیاد با برنامه متلب سروکار دارید حتما تا حالا پیش آمده که نیاز به اجرای آنلاین دستورات متلب بدون نصب خود برنامه پیدا کنید. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

این سایت ها که با مرورگر گوشی و یا کامپوتر میتوانید به آن ها دسترسی داشته باشید به راحتی دستورات متلب را برایتان اجرا میکنند. کافیست سایت را باز کرده و دستورات را در آن ها تایپ و از گزینه Run برای اجرای برنامه استفاده کنید تا نتایج را مشاهده کنید. البته برخی از آن ها برای اجرای اسکریپت ها نیاز به ثبت نام دارند. اما ثبت نام آن ها بسیار ساده و رایگان و سریع است.

http://octave-online.net

http://www.tutorialspoint.com/execute_matlab_online.php

https://plot.ly/matlab

توضیحات نویسنده: من از وبسایت Octave Online تو مرورگر کامپیوتراستفاده کردم و نتایج سریع و درست بودن. ثبت نامش هم خیلی آسونه و محدودیت نداره و از نمودار و تصویر و … به طور کامل پشتیبانی می کنه، به عنوان مثال اینجا یک نمونه از کد و خروجی اون رو در سایت اکتاو آنلاین مشاهده می کنید.


نمونه کد و خروجی متلب آنلاین در Octave Online

نویسنده: سینا مرادی / وبسایت سامینتک

10 thoughts on “اجرای آنلاین دستورات متلب

  1. ایکاش نحوه کار رو برامون بزارید من وارد میشم به این شکل و شمایل که تو تصویر هست نمیاد تنظیماتش چجوریه اون دوتا کادر سمت چپ رو ندارم که بخوام فایلی استفاده کنم یا یسری کد رو بزنم و باز هم داشته باشمش فقط اون جای تایپ افقی پایین برام میاد که با هر اینتر از بین میره و کدام نمیمونه

  2. سلام برای من قسمت varsنمیاد با گوشی که میخوام وارد شم و اینکه حتی نمیشه چیزی تایپ کرد کیبورد کار نمیکنه کسی میدونه مشکل چیه؟

    1. سلام
      توی منوی مرورگر گوشیتون به عنوان مثال در گوگل کروم، گزینه Desktop Site رو فعال کنید احتمالا مشکلتون حل میشه
      البته در اینجا سه سایت معرفی شده، از هرکدوم راضی نبودید میتونید از بقیشون استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :